Jūs esate čia: Pradžia Apie Kolekcijų aprašymai IWF Žinios ir Media – IWF Knowledge and Media
Dokumento veiksmai

IWF Žinios ir Media – IWF Knowledge and Media

IWF Žinios ir Media tyrinėjimui ir mokymui pateikia daugiau nei 8700 dokumentų, kurie pasiekiami tiek per filmarchives online, tiek per IWF online katalogą. Šie dokumentai daugiausiai susiję su gamtos mokslais, bet taip pat yra reikšmingų sub-kolekcijų apie etnologiją, istoriją bei kitus socialinius mokslus. Prieinami visi šiuolaikiniai media formatai. Sukurta daugelio pavadinimų dokumentų prieiga www.iwf.de.

Be to, apie 2000 pavadinimų nėra prieinami įprasta platinimo tvarka, tačiau juos gali naudoti ar įsigyti tyrinėtojai, pateikę specifinio pobūdžio prašymus.

Reikia pažymėti, jog IWF yra vienintelis išlikęs Encyclopaedia Cinematographica (EC) archyvas pasaulyje. EC kolekciją, kažkada apėmusią trylika archyvų keturiuose žemynuose, sudaro daugiau nei 3000 filmų. EC tikslas – sukurti šiuolaikinę ir sisteminę judėjimo (natūralaus ir dirbtinio) studijų kolekciją. EC filosofija paremta mažiausio teminio vieneto principu: yra vienas objektas ir vienas jam būdingo judėjimo būdas. EC galutinis tikslas – sudaryti tam tikrą matricą, kurios viena ašis apima visas judančias būtybes ar daiktus, o kita apibrėžia visus joms būdingus judėjimo būdus. Šis tikslas, žinoma, niekada nebuvo pasiektas, tačiau įdėtų pastangų rezultatas tebėra įspūdingi darbai. EC kolekcija nuo 1994 metų uždaryta.

Peržiūra