Jūs esate čia: Pradžia Partneriai
Dokumento veiksmai

Partneriai


Projektą MIDAS, inicijuotą filmarchives online ir koordinuojamą Vokietijos filmų instituto (Deutsches Filminstitut – DIF), šiuo metu vykdo 18 institucijų. Čia jūs galite rasti bendrą informaciją apie dalyvaujančias institucijas, jų tikslus ir uždavinius, pateiktas kolekcijas ir projektus.

British Film Institute (BFI)

Britų filmų institutas buvo įkurtas 1933 metais. Tai vienas didžiausių filmų archyvų pasaulyje, saugantis daugiau nei 150000 filmų ir 600000 televizijos programų.
More...
 

CINEMATEK- Cinémathèque royale (CRB)

Belgijos karališkąjį filmų archyvą 1938 metais įkūrė Henris Storckas, Andre Thirifays‘as ir Pierre‘as Vermeylenas. Iki šiol čia saugoma filmų kolekcija, turinti ilgalaikę estetinę, techninę bei istorinę vertę, taip pat turtinga kolekcija dokumentų, susijusių su kinematografijos menu ir filmų panaudojimu estetiniais ir moksliniais tikslais.
More...
 

Cineteca del Comune di Bologna (CCB)

Bolonės kinotekos – tarptautiniu mastu pripažinto filmų saugojimo ir restauravimo centro – archyve saugoma daugiau kaip 18000 filmų.
More...
 

DEFA Foundation

DEFA fondo archyvą sudaro Rytų Vokietijos DEFA filmų studijos produkcija ir vėlesni žodinės istorijos dokumentai.
More...
 

Deutsche Kinemathek - Museum für Film und Fernsehen (SDK)

Nuo pat savo įkūrimo 1963 metais Vokietijos kinoteka kaupė viską, kas susiję su filmų istorija ir technologija, kino teatrais ir televizija. Šiandien Vokietijos kinotekos archyve saugoma per 12000 nacionalinių ir užsienio begarsių ir garsinių filmų
More...
 

Deutsches Filminstitut - DIF

1949 metais įkurtas Vokietijos filmų institutas yra seniausia filmų tyrimų institucija Vokietijoje ir viena didžiausių Vokietijos kinematografijos institucijų.
More...
 

Fondazione Cineteca Italiana (FCI)

Italijos kinotekos fondas saugo apie 20000 filmų iš viso pasaulio, sukurtų nuo kino pradžios iki šių dienų.
More...
 

IWF Wissen und Medien

IWF gGmbH i.L.’s Media Transferred to German National Library of Science and Technology (TIB)
More...
 

LICHTSPIEL - Kinemathek Bern (LS)

Nuo 2000 metų Lichtspiel asociacija kuria vietinių filmų ir kino istorijos archyvą, kurio branduolį sudaro Berno kino techniko Walterio A. Ritschardo kinematografine kolekcija.
More...
 

Lietuvos Centrinis Valstybės Archyvas (LCVA)

Lietuvos Centrinis Valstybės Archyvas yra didžiausias valstybės archyvų sistemoje ir pavaldus Lietuvos Archyvų Departamentui prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Pagrindinė jo veiklos misija – kaupti ir išsaugoti ateities kartoms rašytinius bei vaizdo ir garso dokumentus, užtikrinant nuolatinę viešą prieigą.
More...
 

Magyar Nemzeti Filmarchívum (MNFA)

Vengrijos Nacionalinis Filmų Archyvas susijęs su rašytojo Belos Balazso planu. Archyvas turi didžiausią filmų kolekciją Vengrijoje.
More...
 

Národní filmový archiv (NFA)

Čekijos nacionalinis filmų archyvas, įkurtas 1943 metais Prahoje Čekijos–Moravijos vyriausiosios filmų valdybos, o 1946 metais tapęs Tarptautinės filmų archyvų federacijos (FIAF) nariu, yra vienas didžiausių filmų archyvų pasaulyje.
More...
 

Nasjonalbiblioteket (NB)

The National Library of Norway is responsible for collecting, preserving and restoring the Norwegian film heritage in order to make it available for research and documentation. Its collections include more than 21.000 titles of different formats, genres and origins.
More...
 

Nederlands Filmmuseum (NFM)

The Nederlands Filmmuseum, which is contributing catalogue data to filmarchives online underwent a merger with Holland Film, the Netherlands Institute for Film Education and the Filmbank. On December 31, 2009, the four institutions pooled their resources to form a new organization under the name eye Film Institute Netherlands. With this merger, the Dutch film world has gained a sector-wide umbrella institute that works to support national cinema culture.
More...
 

reelport.com (REEL)

Kelne sukurtas tinklapis reelport.com yra vienintelis pasaulyje tinklapis, susijęs su visiškai skaitmeniniu turinio pateikimu pirkėjams ir pardavėjams, filmų festivaliams ir filmų archyvams.
More...
 

Slovenska kinoteka (SK)

Slovėnijos Kinoteka yra jauna įstaiga, sauganti fundamentalių pasaulio kino istorijos kūrinių kolekciją.
More...
 

Tainiothiki tis Ellados (TTE)

Graikijos filmų archyvas, įkurtas 1950 metais Atėnuose, saugo didžiausią ir svarbiausią filmų kolekciją Graikijoje.
More...
 

Vokietijos Federalinis Archyvas / Filmų Archyvas – Bundesarchiv / Filmarchiv (BArch)

Filmų Archyvas saugo daugiau nei 100 metų vokiečių filmų istoriją. Tai vienas iš didžiausių filmų archyvų pasaulyje ir centrinis Vokietijos filmų archyvas.
More...